Peugeot 301 automat do sprawnego i ekonomicznego poruszania się po mieście

Dane techniczne

Pojemność silnika1,2 cm3
Moc silnika72 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa2
Średnie spalanie7,0 l /100 km l/100 km
Pojemność bagażnika506 l l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
1 – 5 dni 105 zł/doba 350 km/doba
6 – 10 dni 100 zł/doba brak limitu
11 – 21 dni 95 zł/doba brak limitu
22 – 30 dni 90 zł/doba brak limitu
powyżej 30 dni 2000 zł/miesiac 5000 km/mc

Wynajem średnioterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc 1500 zł/miesiąc 2500 km/miesiąc

Wynajem długoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
rok skontaktuj się skontaktuj się

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Elegancja i charakter PEUGEOT 301 wyraża najnowsze kody stylistyczne marki. Samochód na wynajem PEUGEOT 301 automat o mocnym i zdecydowanie nowoczesnym wyglądzie, wyposażony jest w pionową kratkę chłodnicy, reflektory umieszczone w nadwoziu oraz eleganckie okucia. Przednie światła LED oraz efekt tylnego pazura odzwierciedlają jego zaawansowaną technologicznie zawartość.

Warszawa zawsze ba o wysoką jakość aut na wynajem

Drzwi PEUGEOT 301 otwierają się na nowoczesny przedział pasażerski z nowym białym panelem wskaźników. Zejdź za kierownicę w ergonomicznej kabinie kierowcy. Dzięki swojej konstrukcji i dużemu, pojemnościowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 7 cali na konsoli środkowej, wnętrze PEUGEOT 301 automat jest eleganckie i nowoczesne. Doświadczysz również wysokiego poziomu bezpieczeństwa na Warszawskich drogach. PEUGEOT 301 gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa nawet w modelu auta zastępczego. Wyposażony jest w ABS, ESP, wspomaganie hamowania awaryjnego i wykrywanie niskiego ciśnienia w oponach. Samochód jest wyposażony w maksymalnie 4 poduszki powietrzne (przednie i boczne), a pasażerowie z tyłu są zapinani na 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Tylne siedzenia są wyposażone w IsoFix. Wygoda i funkcjonalność w strefie pasażera w poszukiwaniu wypożyczalni samochodu z lotniska lub wynajmu aut na inną dowolną okoliczność. Kierowca i czterech pasażerów siedzi wygodnie w wysokiej jakości kabinie pasażerskiej.  Dynamiczne prowadzenie trzyczęściowego salonu PEUGEOT 301 gwarantuje wysoki poziom komfortu i trzymania się drogi we wszystkich warunkach jazdy.

Solidna konstrukcja i wydajność  na co dzień

PEUGEOT 301 został zaprojektowany z myślą o spełnieniu oczekiwań kierowców w trudnych warunkach jazdy. Zużyte drogi w Warszawie, gorący lub zimny klimat, wilgotność.  PEUGEOT 301 zawsze zapewnia bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów. Prezentowane samochód na wynajem jest zasilany najnowszą generacją silników PureTech i BlueHDi zgodnych z normą Euro 6. Nowa automatyczna skrzynia biegów EAT8, równie wydajna jak ręczna skrzynia biegów, oferuje szybkie i płynne zmiany biegów. W celu uzyskania bardziej energicznej zmiany biegów kierowcy można dokonać ręcznej zmiany biegów za pomocą łopatek zamontowanych na kolumnie kierownicy, natomiast dla zapewnienia optymalnej łatwości i komfortu, skrzynia biegów EAT8 po wyłączeniu zapłonu automatycznie ustawia się w parkingu.

Zawsze wracaj z powrotem z naszymi samochodami do wypożyczalni

Wyposażony w szeroką gamę urządzeń technologicznych, całkowicie nowy Peugeot 301 automat jest wyposażony w najnowszej generacji Zaawansowane Systemy Wspomagania Kierowców, które wzmacniają bezpieczeństwo, pomagają w manewrach i pomagają lepiej zrozumieć i przewidywać warunki środowiskowe i drogowe. W nocy lub w warunkach słabej widoczności system kamer noktowizyjnych na podczerwień wykrywa obecność przeszkód, w tym pieszych i zwierząt przed pojazdem, w celu zoptymalizowania bezpieczeństwa jazdy. Obraz jest wyświetlany w polu widzenia na konfigurowalnym cyfrowym panelu wskaźników 12,3" Head up. Każdy  Peugeot 301 z wypozyczalni samochodów w warszawie jest standardowo wyposażony w pakiet ubezpieczenia. Za pomocą radaru wbudowanego w środek przedniego zderzaka i kamery na górnej szybie przedniej, system adaptacyjnej regulacji prędkości jazdy z funkcją Stop & Go automatycznie dostosowuje prędkość samochodu do prędkości samochodu jadącego z przodu, zachowując stałą odległość. Jest on połączony z systemem wspomagania pozycjonowania pasa ruchu, który utrzymuje samochód w pozycji wybranej przez kierowcę. Technologia FULL PARK ASSIST oferuje w pełni automatyczne wspomaganie manewrowania w przypadku parkowania równoległego lub prostopadłego. Kierowca aktywuje funkcję na dźwigni zmiany biegów i bez konieczności dotykania przez kierowcę kierownicy lub pedałów, system wykrywa wystarczającą ilość miejsca i w razie potrzeby przyspiesza i hamuje, aby zaparkować samochód. System pomaga również w wyciąganiu samochodu z parkingu.

Auto zastępcze z OC sprawcy - w nim na dłuższą metę

Dzięki odważnej i radykalnej stylizacji, całkowicie nowy Peugeot 301automat  został zaprojektowany z myślą o potrzebach także jako auto zastępcze. Doskonałe wzornictwo, skrupulatne wykończenie i trwałość całkowicie nowego Peugeota 301 zostały zaprojektowane w celu zwiększenia jego możliwości. Wyposażenie samochodu, materiały i silniki zostały dobrane z zachowaniem najwyższych standardów i rygorów, aby zmniejszyć koszty regularnej konserwacji i zużycia paliwa. Warto wybrać naszą firmę transportową z Warszawy, aby mieć jasne zasady wynajmu auta. Szereg funkcji podkreśla funkcjonalny charakter, w tym perforowana pełnoziarnista skórzana kierownica i chromowane satynowe wykończenie, pełne oświetlenie atmosferyczne LED i aluminiowe pedały. Rozkoszuj się jeszcze bardziej zmysłami dzięki dostosowanemu do indywidualnych potrzeb systemowi głośników Focal HIFI o mocy 515 W oraz aktywnemu zawieszeniu, które pozwala na dostosowanie do nastroju użytkownika. Zmienne tłumienie zamontowane jako część aktywnego zawieszenia pozwala na wybór pomiędzy różnymi ustawieniami, w tym "Sport" i "Komfort".

';
TOP