opel-vivaro-wynajem-busa-warszawa

Dane techniczne

Pojemność silnika cm3
Moc silnika KM
Liczba miejsc
Liczba drzwi
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (brak limitu km)
1 – 4 dni 79 zł / doba 119 zł / doba
5 – 14 dni 74 zł / doba 109 zł / doba
15 – 31 dni 69 zł / doba 89 zł / doba
Dodatkowy km 0,30 zł nie dotyczy
*ceny netto

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 1449,81 zł* (1782,27 zł brutto/miesiąc) 2500 km
*ceny netto

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc skontaktuj się skontaktuj się

Opel Vivaro wynajem busów na dogodnych warunkach

Opel Vivaro zapraszamy do współpracy. Oferujemy również wynajem busa z kierowcą oraz wypożyczenie samochodu bez karty kredytowej. Opel Vivaro godnie reprezentuje gamę współczesnych busów 9-osobowych, które tak jak samochody osobowe, przechodzą korzystne przemiany. Przykładem jest ten model o nowoczesnej linii nadwozia, masywnej sylwetce oraz współczesnym ujęciu detali w postaci świateł LED lub potężnej osłony chłodnicy, która wzmaga wrażenie, że auto jest solidne i poradzi sobie w realizacji zadań związanych z przewozem osób.

Wynajem busów z solidnym wyposażeniem

Panel centralny wyposażony został w wysokiej klasy wyświetlacz dotykowy, który pozwala szybko i sprawnie zmienić ustawienia Bluetootha, skorzystać z zestawu głośnomówiącego lub podpiąć urządzenia zewnętrzne przez port USB. Wbudowany system nawigacji oraz wyświetlany obraz z kamery cofania to również standardowe funkcje, które znacznie usprawniają codzienną jazdę. Silnik diesla o mocy 110 KM i bez trudu radzi sobie z rozpędzaniem auta do pożądanych prędkości. Samochód jeździ dynamicznie, pewnie trzyma się nawierzchni i również z kompletem pasażerów mknie po jezdni przy odpowiedniej prędkości. Napęd na przednie koła oraz wzmocniony układ hamulcowy to dodatkowo elementy wpływające na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Twoje usługi transportowe w oparciu o wynajem busa zyskają nowy wymiar.

Opel Vivaro – auto na wynajem w Warszawie, wiele możliwości

Istotą podróżowania busem 9-osobowym jest możliwość zajęcia wygodnych miejsc na siedzeniach. Opel Vivaro to wyprofilowane fotele z przodu oraz w strefie pasażerskiej, wokół których jest odpowiednia ilość przestrzeni, która rozsądnie zagospodarowana, jest niewątpliwym atutem. Niewielka strefa bagażowa z tyłu pojazdu przy rozłożonym komplecie siedzeń ma długość około 1 metra, natomiast może zostać znacznie powiększona po złożeniu rzędów foteli. Odpowiednie mechanizmy są lekkie, pozwalają na swobodne operowanie oparciami i siedziskami. Ten bus do wynajęcia dostępny jest w naszej wypożyczalni w Warszawie również jako samochód do wynajęcia z lotniska.

Transport i przewozy w Warszawie z solidnym autem – Opel Vivaro do Twojej dyspozycji

';
TOP