opel astra wynajem auta zastepczego z OC

Dane techniczne

Pojemność silnika1400 cm3
Moc silnika125 KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi4
Pojemność baku48 l
Typ paliwa2
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika370 l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (brak limitu km)
1 – 4 dni 129,27 zł * ( 159 zł brutto /doba ) 161, 79 zł * ( 199 zł brutto /doba )
5 – 14 dni 121,14 zł *  ( 149 zł brutto /doba ) 153, 66 zł * ( 189 zł brutto /doba )
15 – 31 dni 113,01 zł * ( 139 zł brutto /doba ) 145,53 zł * ( 179 zł brutto /doba )
Dodatkowy km 0,40 zł nie dotyczy
  * ceny netto

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 2032,52 zł* (2500 zł brutto/doba) 2500 km
*ceny netto

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc skontaktuj się skontaktuj się

Opel Astra w najnowszej wersji stanowi połączenie najlepszych cech swoich poprzedników ze współczesnym designem oraz dynamiką jazdy. Auto słusznie zyskało tytuł „Car of The Year” 2016.

Tak zaszczytne odznaczenie świadczy o tym, że pojazd został doceniony przez szerokie grono dziennikarzy motoryzacyjnych z 22 krajów. Cztery lata wcześniej tytuł uzyskał Opel Ampera. W naszej Wypożyczalni samochodów bogato wyposażony model szczególnie polecany do wynajmu długoterminowego.

Karoseria z charakterem w nowym wydaniu

Charakterystyczne linie nadwozia Astry są nowatorskie i sprawiają, że samochód wygląda korzystnie. Widoczne przetłoczenia boczne oraz linia dachu, zdecydowanie obniżająca się ku tyłowi, wyróżniają ten model spośród innych ze stajni Opla. Takie rozwiązania sprawiają, że niewielkie auto wygląda bardziej majestatycznie.

Detale zewnętrzne, które zwracają uwagę, to przede wszystkim przednie reflektory o nieregularny kształcie, a także długa chromowana listwa biegnąca między nimi. Maskownica jest odpowiednio niska i dobrze współgra z całym przodem auta. Tył prezentuje się równie spójnie, reflektory są proporcjonalne do szerokiego rozstawu osi.

Ciekawa stylistyka wnętrz oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Przestrzeń wewnątrz samochodu sprawia, że zarówno przednie jak i tylne siedzenia mają odpowiednią ilość miejsca. Fotel kierowcy to przede wszystkim ergonomiczny kształt oraz elektryczna regulacja z możliwością idealnego dopasowania do własnych potrzeb. Również fotel pasażera i tylna kanapa są odpowiednio wyprofilowane.

Na desce rozdzielczej ciekawie wyglądają umieszczone w tubach zegary, komputer pokładowy umieszczono w środkowym panelu. Jego obsługa możliwa jest również za pomocą przycisków na kierownicy, co może znacznie zwiększyć bezpieczeństwo jazdy i pozwala nieustannie obserwować sytuację na drodze.

125 KM to imponująca moc silnika, a manualna skrzynia biegów pomaga nad nią panować. Auto dobrze trzyma się drogi także przy śliskiej nawierzchni, spójność ruchu przednich i tylnych kół zapobiega podsterowności. Silnik pracuje cicho przy dużych prędkościach, natomiast zawieszenie bez turbulencji znosi wszelkie nierówności drogi.

Do Twojej dyspozycji Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Nowa wersja Opla Astry to lekka konstrukcja, przestronne wnętrze oraz innowacyjne wyposażenie. Zarówno wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy są dobrym rozwiązaniem, aby przekonać się osobiście o zaletach tego auta. Wybierz je w naszej wypożyczalni aut w Warszawie, ponieważ oferujemy aktualny model na dogodnych warunkach.

';
TOP