nissan-gtr-wypozyczalnia-samochodow-lotnisko-dworzec

Dane techniczne

Pojemność silnika cm3
Moc silnika KM
Liczba miejsc
Liczba drzwi
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (brak limitu km)
1 – 4 dni 79 zł / doba 119 zł / doba
5 – 14 dni 74 zł / doba 109 zł / doba
15 – 31 dni 69 zł / doba 89 zł / doba
Dodatkowy km 0,30 zł nie dotyczy
*ceny netto

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 1449,81 zł* (1782,27 zł brutto/miesiąc) 2500 km
*ceny netto

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc skontaktuj się skontaktuj się

Poznaj Nissan GTR – już teraz w naszej wypożyczalni w Warszawie

Nissan GTR to samochód, który wzbudza emocje kierowcy jeszcze przed rozpoczęciem jazdy. Idealnie dopracowana linia nadwozia łączy w sobie dynamikę aut sportowych oraz elegancję limuzyny. Już pierwszy widok stanowi zapowiedź dynamicznej podróży, również za sprawą skrzydeł wzdłuż krawędzi wlotu powietrza, które dają wrażenie ruchu. Wybierając naszą wypożyczalnię samochodów przekonasz się, że wynajem aut nie wymaga kompromisów. W naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie posiadamy najnowszy model, który nie zawiedzie pasjonatów sportowej, energicznej jazdy.

Nowy model Nissana w wersji vip – opcja godna uwagi

Z punktu widzenia kierowcy, deska rozdzielcza jest rozplanowana optymalnie do wygodnego zarządzania poszczególnymi funkcjami. Dotykowy ekran komputera pokładowego za sprawą połączenia sieciowego pozwala korzystać z telefonu, odtwarzać muzykę lub posługiwać się nawigacją. Technologia jest tutaj na wysokim poziomie i w pełni przemyślana. 6-biegowa skrzynia automatyczna oraz napęd na przednie koła w przypadku tego modelu Mazdy jest korzystnym rozwiązaniem. Auto prowadzi się lekko, a jednocześnie zapewnia dobrą przyczepność i  daje radość jazdy. Nissana można uznać za ekonomiczną, ponieważ w trybie mieszanym spala 6,4 l/100km, a poza miastem 5,1 l, czyli ponad litr paliwa mniej. Jest to zatem odpowiedni samochód na wakacje i dalekie podróże.

Wygodne podróżowanie samochodem z wypożyczalni aut z Warszawy

Wnętrze auta jest kontynuacją wysokiej klasy wyglądu zewnętrznego. Idealnie wyprofilowane fotele sprawiają, że podróż przestaje być męcząca, a możliwość wielostopniowej regulacji przednich siedzeń powoduje, że można ich położenie dostosować do własnych potrzeb. Atutem aut typu sport jest zwiększona przestrzeń bagażowa i Nissan również prezentuje się odpowiednio w tej kwestii. Pojemność bagażnika przy rozłożonych siedzeniach wynosi 505 litrów, natomiast przy złożonych wzrasta do imponujących 1710 litrów. W naszej wypożyczalni aut w Warszawie to jeden z najbardziej pojemnych samochodów osobowych. Wynajem aut to dobre rozwiązanie. U nas zawsze minimum formalności i maksymalne korzyści w ramach wynajmu długoterminowego lub krótkoterminowego.
';
TOP