wynajem krótkoterminowy w atrakcyjnych cenach przy minimum formalnosci

Dane techniczne

Pojemność silnika2,0 cm3
Moc silnika183 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie7,6 l/100 km l/100 km
Pojemność bagażnika480 l l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
1 – 5 dni 200 zł/doba 350 km/doba
6 – 10 dni 190 zł/doba brak limitu
11 – 21 dni 180 zł/doba brak limitu
22 – 30 dni 150 zł/doba brak limitu
powyżej 30 dni 3000 zł/miesiac 5000 km/mc

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc 2200 zł/miesiąc 2500 km/miesią

Wynajem długoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
rok skontaktuj się skontaktuj się

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

  Najbardziej udana seria modeli Mercedesa-Benza dostępna w wypożyczalni samochodów Warszawa z obszernymi modyfikacjami. Stylowy wygląd nadwozia i wnętrza zyskuje na stylowym wykończeniu. Elektroniczna architektura jest zupełnie nowa i jeszcze bardziej ekscytująca dla użytkownika. Nowy Mercedes Benz C200 wyposażony jest w najnowsze systemy wspomagania jazdy, oferując kierowcy wsparcie w ramach współpracy, a tym samym zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa aktywnego niż jego poprzednik. Mercedes Benz C200 przyczynia się również w znacznym stopniu do elektryfikacji. Mercedes Benz C200 jako pierwszy model korzysta z połączenia silnika wysokoprężnego i zewnętrznego ładowanego systemu hybrydowego.

Wynajem aut nigdy nie przerywaj ulepszeń

Perfekcja napędza wspaniałych sportowców do bicia rekordów za każdym razem. Podnosi nowy sedan klasy C do niespotykanego dotąd poziomu dynamiki i inteligencji. Ciągle ewoluujące i progresywne: linie projektowe Mercedes Benz C200 wskazują tylko w jednym kierunku - do przodu. Mercedes Benz C200 jest w najlepszej formie, gdyż nasza wypożyczalnia aut dba o serwis. Do najważniejszych elementów wystroju wnętrza należy nowa, przyciągająca wzrok osłona chłodnicy i 18-calowe koła ze stopów metali lekkich. Nowe zawieszenie DYNAMIC BODY CONTROL jest doskonale wyważone i zapewnia zupełnie nowy poziom osiągów. Tutaj czeka na Ciebie optymalne otoczenie, z dotykowymi przyciskami sterującymi na kierownicy i w pełni cyfrowym oprzyrządowaniem. Dzięki opcjonalnemu sterowaniu komfortem ENERGIZING, można łączyć oświetlenie otoczenia, dźwięk, zapachy i fotel wielokonturowy z funkcją masażu.

Limuzyna w dobrym stylu z wypożyczalni aut

Nowy elektryczny silnik benzynowy z EQ Boost jest na linii startu, gotowy do ustanowienia rekordów wydajności i osiągów. Widok na to, co nas czeka: opcjonalne, nowoczesne reflektory LED MULTIBEAM. W ciągu milisekund dostosowują się do warunków drogowych i oświetlają drogę do przodu bez przeszkadzania innym kierowcom. Smukłe zderzaki i przeprojektowana karoseria sprawiają, że nowy sedan klasy C jest bardziej atletyczny i aerodynamiczny niż kiedykolwiek wcześniej. Czasami lekki ruch może mieć ogromne znaczenie. Wielofunkcyjna kierownica z dotykowym sterowaniem umożliwia obsługę systemu inforozrywki za pomocą machnięcia palcem. Innowacyjna łączność i funkcje cyfrowe nadają imponującą lekkość i łatwość obsługi. Nowy wyświetlacz multimedialny 10,25" oferuje niezwykłą jakość obrazu na wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości.

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie do Państwa dyspozycji

Podróżuj luksusowym autem każdego dnia wybierając Mercedesa Benz C200 z naszej wypożyczalni samochodów.  Polecamy atrakcyjne ceny w wynajmie długoterminowym, po upływie którego możliwość przedłużenia wypożyczenia na atrakcyjnych dla Państwa warunkach. Umowa wynajmu samochodów to wysokie standardy przejrzystości, kwestiami jakości usług i bezpieczeństwa floty. Z nami wynajem samochodu to przyjemna współpraca, dlatego zapraszamy do kontaktu w naszym biurze w Warszawie.

';
TOP