Hyundai i30 2014 benzyna

Dane techniczne

Pojemność silnika1,6 cm3
Moc silnika120 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie8,5 l/100km l/100 km
Pojemność bagażnika378 l l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
1 – 5 dni 150 zł/doba 350 km/doba
6 – 10 dni 140 zł/doba brak limitu
11 – 21 dni 130 zł/doba brak limitu
22 – 30 dni 110 zł/doba brak limitu
powyżej 30 dni 2900 zł/miesiac 5000 km/mc

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc 2200 zł/miesiąc 2500 km/miesiąc

Wynajem długoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
rok skontaktuj się skontaktuj się

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Hyundai I30 z nowoczesnej wypożyczalni samochodów

 Przyjemność prowadzenia samochodu Hyundai I30 wynika z jego konstrukcji oraz bezpretensjonalnego wyposażenia. Model zyskał tytuł „Europejskiego Samochodu Roku” (2008 r.), a jego kolejne wersje wzbogacane są o elementy, które wpływają na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy w warunkach miejskich, a także poza miastem.

 W naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie model ten cieszy się zasłużonym uznaniem. Sprawdzi się jako samochód na wakacje, na ferie lub do codziennej jazdy zgodnie z potrzebami. Zapewniamy komplet ubezpieczeń oraz wszelką pomoc w trakcie wynajmu.

Estetyczny wygląd, solidna konstrukcja

 Stylistyka auta w wersji Hatchback bazuje na odpowiednio dobranych proporcjach oraz płynnych liniach nadwozia z ostrymi przetłoczeniami bocznymi. Światła do jazdy dziennej oraz reflektory przeciwmgielne zamontowano na tyle nisko, aby dobrze oświetlały drogę w trudnych warunkach atmosferycznych. Innowacją są również wąskie okna oraz lusterka z kierunkowskazami.

 120 KM to moc silnika benzynowego pozwalająca na dynamiczną i ekonomiczną jazdę. Auto spala 5 l/100 km poza miastem przy łagodnym zwiększaniu prędkości i rozsądnej jeździe. W tej kwestii pomocna jest manualna skrzynia biegów, która umożliwia sprawne dostosowanie biegu do prędkości. Silnik pracuje cicho bez względu na wskazania prędkościomierza.

 Spokojna podróż dla kierowców naszej wypożyczalni samochodów

 Wnętrze auta jest na tyle przestronne, że również wysokie osoby będą się czuć swobodnie. Oba rzędy siedzeń zamontowane zostały w takiej odległości, aby zapewnić maksymalną wygodę wszystkich podróżnych. Fotel kierowcy jest dodatkowo elektrycznie sterowany. Liczniki znajdują się za kierownicą, a panel sterowania lusterkami i oknami – w podłokietniku.

 Oferujemy wynajem samochodu z profilowanymi fotelami pasażerów o regulowanej wysokości siedziska. Pojemność bagażnika bez rozkładania tylnych siedzeń wynosi 378 l, natomiast po rozłożeniu siedzeń wzrasta do imponujących 1250 litrów, co w obu opcjach pozwala, także osobom korzystających z usług naszej wypożyczalni aut, zabrać bagaże na długą podróż.

 Auto Hyundai I30 z profesjonalnej wypożyczalni samochodów

 Dbając o Państwa swobodę podróżowania oferujemy samochód Hyundai I30 z profesjonalnym sprzętem audio oraz klimatyzacją. Wybierając wynajem długoterminowy w naszej wypożyczalni aut w Warszawie można dostosować czas wynajmu do indywidualnych potrzeb.

 Proponowany przez nas wynajem aut opiera się na przejrzystych zasadach współpracy i udogodnieniach. Przykładem jest wynajem auta bez kaucji, krótka umowa oraz profesjonalna obsługa, z którą wynajęcie samochodu ograniczy się do kilku niezbędnych czynności.

';
TOP