Ford Focus automat diesel zaskoczy energiczną jazdą

Dane techniczne

Pojemność silnika2,0 cm3
Moc silnika115 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa2
Średnie spalanie6,8 l /100km l/100 km
Pojemność bagażnika475 l l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
1 – 5 dni 200 zł/doba 350 km/doba
6 – 10 dni 190 zł/doba brak limitu
11 – 21 dni 180 zł/doba brak limitu
22 – 30 dni 150 zł/doba brak limitu
powyżej 30 dni 3000 zł/miesiac 5000 km/mc

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc 2200 zł/miesiąc 2500 km/miesiąc

Wynajem długoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
rok skontaktuj się skontaktuj się

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Ford Fokus MK3 przyjmuje klasyczne cechy segmentu pod względem technologii i silników, zachowując przy tym wyjątkową osobowość i poziom komfortu. Wyposażony w zawieszenie z progresywnymi poduszkami hydraulicznymi i zaawansowanymi fotelami, stworzony tak, aby wstrząsnąć rynkiem wynajmu aut w Warszawie.

Wynajem aut w Warszawie na dogodny okres

Ford Fokus MK3 wnosi powiew świeżości i oryginalności do segmentu samochodów osobowych na wynajem. Elegancka, dynamiczna i indywidualna stylizacja, Forda Fokus MK3 wyróżnia się klasyczną szatą, która podkreśla przepływ powietrza w nadwoziu, dwuwarstwowymi reflektorami przednimi i szerokim, trójwymiarowym podświetleniem LED z tyłu.

Ford Fokus MK3 stawia duży krok naprzód jako pierwszy w Europie model wyposażony w zawieszenie z progresywnymi poduszkami hydraulicznymi co zapewnia niezrównany komfort jazdy w typowym dla Forda stylu. Dzięki 12 systemom wspomagającym jazdę i 3 systemom łączności, pozwala pasażerom podróżować bez stresu i łatwo. Ford Fokus MK3 charakteryzuje się organiczną i płynną konstrukcją z mocnymi elementami graficznymi, które podkreślają jego śmiały charakter. Charakteryzuje się czystą stylistyką nadwozia i klasyczną grafiką, która uzupełnia jego płynne linie:

  • ciągła szklana linia powierzchni okiennej 360°,
  • nowe, cienkie linie przepływu zapewniają większą dynamikę i optymalną ochronę w obszarach miejskich,
  • kompaktowa budowa i duży rozstaw osi zapewniają dynamikę i zwinność na obszarach miejskich i pozamiejskich, a także przestronność dla wszystkich pasażerów.

Wyposażony jest w nowy, szerszy przód, w tym nowe światła do jazdy dziennej LED rozciągające się od zderzaków po całej szerokości samochodu, ostrzejsze reflektory podkreślone czarnymi błyszczącymi wstawkami oraz zderzak w kolorze nadwozia z bocznymi wycięciami dla zwiększenia poczucia siły.

Idealny plan na każdą podróż z solidną wypożyczalnią samochodów

Z tyłu, Ford Fokus MK3 jest podkreślony przez gładką klapę tylną w kolorze nadwozia, podświetloną przez nowe, trójwymiarowe diody LED. Reflektory, których smukła i wyszczuplona forma poszerza pojazd, jednocześnie dodając mu bardziej współczesnego wyglądu.

Ford Fokus MK3 nieustannie wprowadza innowacje w celu poprawy komfortu jazdy. Opracowane w ekskluzywnym na skalę światową zawieszenie z progresywnymi filtrami hydraulicznymi pochłania duże i drobne niedoskonałości powierzchni, dając pasażerom uczucie latania nad drogą przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałego opanowania.

Sposób działania jest dość prosty. Podczas gdy tradycyjne systemy zawieszenia składają się z amortyzatora, sprężyny i ogranicznika mechanicznego, nowy system opracowany przez Ford Fokus MK3 dodaje dwa ograniczniki hydrauliczne, jeden do kompresji, a drugi do dekompresji.

Innowacyjna konstrukcja, łącząca w środku siedziska piankę o wysokiej gęstości z grubą teksturowaną pianką na powierzchni, zapewnia miękkość i wsparcie przez cały czas. Ta konstrukcja, w połączeniu z dużymi i komfortowymi wizualnie fotelami, oferuje wysoką jakość jazdy, z której można korzystać podczas krótkich i długich podróży. Ford Fokus MK3 jest wyposażony w 12 systemów wspomagających kierowcę, które zapewniają:

  • dodatkową pewność i bezpieczeństwo w codziennej jeździe,
  • walcząc z sennością lub
  • zwykłymi chwilami nieuwagi oraz
  • zapobiegając ryzyku wypadków.

Pasażerowie mogą korzystać z trzech systemów łączności zapewniających ciągłość pomiędzy ich cyfrowym światem a samochodem. Pozostań w kontakcie, rozmawiaj, nawiguj i po prostu zrelaksuj się dzięki technologii w Ford Fokus MK3.

Ford Focus MK3 w dobrym stylu

Hamulec bezpieczeństwa aktywnego jest w celu uniknięcie zderzenia czołowego lub zmniejszenie prędkości uderzenia w przypadku braku interwencji kierowcy, aktywnego od 5 km/h.

System ostrzeżenie dla kierowcy ocenia uwagę kierowcy, identyfikując odchylenia pasa ruchu w oparciu o linie drogowe i alarmuje go w przypadku ich przejechania. Przyspieszenie daje przyjemność z jazdy. Wynajmij auto i poczuj połączenie lekkiej i wydajnej platformy oraz silników najnowszej generacji.

Nasz flota w wypożyczalni samochodów Warszawa jest bogata w nowe pojazdy do wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego na korzystnych warunkach. Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Z wypożyczalnią aut w Warszawie gwarancja wysokiej jakość usług.

Tani wynajem samochodów opieramy o znajomość potrzeb kierowców oraz ich chęć korzystania z naszych usług.

 
';
TOP