ford-fiesta-wynajem-samochodow-krotkoterminowy

Dane techniczne

Pojemność silnika cm3
Moc silnika KM
Liczba miejsc
Liczba drzwi
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (brak limitu km)
1 – 4 dni 79 zł / doba 119 zł / doba
5 – 14 dni 74 zł / doba 109 zł / doba
15 – 31 dni 69 zł / doba 89 zł / doba
Dodatkowy km 0,30 zł nie dotyczy
*ceny netto

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 1449,81 zł* (1782,27 zł brutto/miesiąc) 2500 km
*ceny netto

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc skontaktuj się skontaktuj się

Ford Fiesta w korzystnym wynajmie aut na życzenie w Warszawie

Ford Fiesta łączy w sobie ponadczasowy styl oraz nowoczesny charakter. Dynamiczny wygląd jest zasługą licznych przetłoczeń, dużych nadkoli, a także halogenowych reflektorów przednich z diodami LED. Auto jako całość, jak również jego detale, stanowią o klasie tego pojazdu, który we współczesnej wersji został wyposażony w liczne udogodnienia. Teraz te model jest dostępny w naszej wypożyczalni samochodów.

Ford Fiesta łamie stereotypy dla Twojego komfortu

Ten model Forda, jako auta kompaktowego, ma wyposażenie godne uwagi. Począwszy od przycisków funkcyjnych na kierownicy poprzez czytelny i rozbudowany panel centralny z opcją sterowania radiem, czytnikiem płyt i możliwością integrowania telefonu po regulację klimatyzacji, auto idealnie przystosowuje się do potrzeb współczesnych użytkowników. Warto wybrać ten model również szukając samochodu na wakacje. Trzycylindrowy benzynowy silnik o mocy 95 KM, zwiększony moment obrotowy oraz zmniejszone zużycie paliwa, to idealne połączenie dla dynamicznej, a zarazem oszczędnej jazdy, wspomaganej automatyczną skrzynią biegów. Zredukowano także ilość emitowanego dwutlenku węgla do 99 g/km, dlatego spaliny w znacznie mniejszym stopniu zanieczyszczają atmosferę.

Wybierz wypożyczalnię z Warszawy oraz auto na miarę potrzeb

Wnętrze pojazdu stanowi jego niewątpliwy atut za sprawą licznych udogodnień. Do dyspozycji jest 5 odpowiednio przygotowanych miejsc w postaci regulowanych przednich siedzeń oraz ergonomiczne zamontowanej tylnej kanapy. Optymalne ustawienie foteli sprawia, że zarówno kierowca jak i pasażerowie mają odpowiednią ilość miejsca, a na tę przestrzeń nie ma ograniczającego wpływu bagażnik, którego pojemność wynosi 281 litrów. Taka przestrzeń dla bagaży to imponująca liczba, jak na niewielkie auto typu hatchback. W naszej wypożyczalni aut w Warszawie wynajmiesz Forda Fiestę na dogodnych warunkach. Ford Fiesta wygrał w naszym rankingu samochodów wypożyczanych z lotniska. Skontaktuj się  naszą wypożyczalnią samochodów. Gwarantujemy fachowe doradztwo, proponujemy wynajem auta bez kaucji.
';
TOP