wynajem samochodu szczecin i okolice dla osób z prawem jazdy

Dane techniczne

Pojemność silnika1,6 cm3
Moc silnika115 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie6,0 l /100 km l/100 km
Pojemność bagażnika470 l l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
1 – 5 dni 200 zł/doba 350 km/doba
6 – 10 dni 190 zł/doba brak limitu
11 – 21 dni 180 zł/doba brak limitu
22 – 30 dni 150 zł/doba brak limitu
powyżej 30 dni 3000 zł/miesiac 5000 km/mc

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc 2200 zł/miesiąc 2500 km/miesią

Wynajem długoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
rok skontaktuj się skontaktuj się

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Niepowtarzalność i duży wybór stylów tylko w wypożyczalni aut w Warszawie. Oferujemy Citroena C5 z szeroką gamą opcji personalizacji, które sprawią, że nadasz podróży własny styl i charakter.

Citroena C5 wyróżnia się w swoim segmencie dzięki dwóm ekskluzywnym innowacjom:

  • zawieszeniu z progresywnymi poduszkami hydraulicznymi oraz
  • fotelom Advanced Comfort.

Trzy indywidualne, przesuwne, regulowane i składane tylne fotele sprawiają, że Citroena C5 jest najbardziej modułowym i przestronnym samochodem na wynajem w swoim segmencie. Pojemność bagażnika, wahająca się od 580 do 720 litrów, wyznacza nowy standard przewożenia bagaży. Wreszcie, dzięki technologiom wspomagania kierowcy i sześciu technologiom łączności, jest to naprawdę auto nowej generacji dostępne na wynajem w Warszawie.

Śmiała i wyrazista tożsamość

Na długości 4,50 m wyróżnia się potężną i dynamiczną naturą, nie będąc agresywnym. Wnosi powiew świeżego powietrza do segmentu samochodów osobowych na wynajem dzięki szerokiej i mocnej konstrukcji frontu i wysokiej konstrukcji maski. Citroena C5 może poszczycić się panoramicznym dachem słonecznym. Przeszklony pod kątem 360° obszar wokół samochodu ukazuje płynny design dachu. Z tyłu, jego szeroki i wysoki wygląd sugeruje wiodącą w swojej klasie przestrzeń bagażnika (od 580 do 720 litrów). Tylne reflektory są wyposażone w cztery podłużne moduły LED z każdej strony pojazdu.

Kabina jest przestronna i okazała, dzięki czemu zapewnia ochronę i poczucie dobrego samopoczucia. Posiada obfite i płynne kształty, zwracając przy tym uwagę na aspekty funkcjonalne. Posiada solidną deskę rozdzielczą o układzie poziomym. Po stronie kierowcy, ekran wyświetlacza oferuje konfigurowalny cyfrowy zestaw przyrządów z ekranem o przekątnej 12,3 cala, który wyświetla wybrane informacje o jeździe w polu widzenia kierowcy. Szeroka i wysoka konsola centralna oraz komfortowe fotele dają poczucie kontroli nad drogą, a dobór kolorów i materiałów dodatkowo potęgują wrażenie personalizacji i wyrafinowania wnętrza.

W Warszawie samochody na wynajem z bogatym wyposażeniem

Citroena C5 oferuje szeroki zakres wyposażenia dodatkowego. Citroena C5 to model wyposażony w zawieszenie z progresywnymi poduszkami hydraulicznymi. Ta specyficzna technologia wywodzi się z doświadczeń marki Brand w sportach motorowych i zapewnia lepsze pochłanianie nierównych powierzchni w celu stworzenia efektu "magicznej podróży latającym dywanem" dla jej klientów. Ta innowacja filtruje i pochłania duże i drobne nierówności powierzchni, dając pasażerom uczucie płynnego przelotu nad drogą, zapewniając przy tym doskonałe własności jezdne i sprężystość. Podczas gdy konwencjonalne systemy zawieszenia składają się z amortyzatora, sprężyny i ogranicznika mechanicznego, system Progressive Hydraulic Cushions dodaje dwa ograniczniki hydrauliczne po obu stronach, jeden do odbicia, a drugi do sprężania. W przypadku dużego ucisku i odbicia, stopniowo spowalniają one ruch, aby uniknąć nagłych wstrząsów. W przypadku lekkiego ściskania i odbicia pochłaniają spadki i nierówności na drodze, zapewniając efekt komfortowej podróży.

Szerokie i przytulne fotele zapewniają pasażerom zupełnie nowe doznania podróżnicze z wyjątkowym komfortem. Dodatek pianki o grubości 15 mm sprawia, że są one jeszcze bardziej miękkie i trwałe. Przednie fotele są wypełnione pianką o wysokiej gęstości, aby uniknąć złej postawy ciała po długim okresie jazdy, a także są regulowane wysokością i ogrzewane.

Fotele te można regulować nachylenie w pięciu pozycjach i przesuwać do przodu i do tyłu, co pozwala na optymalizację przestrzeni wewnętrznej lub przestrzeni bagażnika, w zależności od potrzeb. Składane, aby zapewnić płaską podłogę ułatwiającą załadunek. Citroena C5 może pochwalić się również wieloma schowkami, w tym centralnym podłokietnikiem, schowkiem na rękawice i szerokimi kieszeniami drzwiowymi. Z przodu centralnej konsoli znajduje się również duża powierzchnia do przechowywania, wyposażona w funkcję bezprzewodowego ładowania smartfonów.

Wynajem aut z dźwiękoszczelnym wnętrzem

Citroena C5 zapewnienia zaawansowaną izolację akustyczną z redukcją hałasu drogowego i wiatrowego dzięki podwójnie laminowanym oknom przednim z warstwą izolacyjną. Pasażerowie uzyskują wyjątkową izolację akustyczną przypominającą kokon. Szczególną uwagę zwrócono na izolację akustyczną komór silnika, którą Klienci Wypożyczalni samochodów Warszawa szczególnie sobie cenią.

Dla optymalnego komfortu pasażerów, Citroena C5 oferuje również system oczyszczania powietrza w kabinie, który wykrywa zewnętrzne zanieczyszczenia powietrza i filtruje je automatycznie dostosowując tryb cyrkulacji w kabinie.

Higway Driver Assist stanowi pierwszy krok w kierunku autonomicznej jazdy, ponieważ pozwala na obsługę własnych funkcji prędkości, trajektorii i pozycji pasa ruchu. Łączy tempomat adaptacyjny z funkcją Stop&Start, umożliwiając zatrzymanie i ponowne uruchomienie samochodu na podstawie ruchu samochodu przed nim. Rozpoznaje znaki ograniczenia prędkości i wyświetla te informacje na tablicy przyrządów. Prędkość ta może być wybrana jako instrukcja dla prędkościomierza w jednym prostym ruchu. Oprócz znaków ograniczenia prędkości, system rozpoznaje pewne znaki drogowe i przekazuje informacje do kierowcy za pośrednictwem tablicy przyrządów (znaki stop / znaki jednokierunkowe / koniec ograniczenia prędkości)Sprawia, że jazda w nocy jest bezpieczniejsza i bardziej relaksująca dzięki automatycznemu sterowaniu reflektorami od wysokich do niskich świateł (i na odwrót).

Wynajem aut z kierowcą z cyfrowym rozwiązaniem

Citroena C zapewnia pasażerom intuicyjne systemy w najnowocześniejszej technologii, oferując im ciągłość pomiędzy ich cyfrowym wszechświatem a samochodem: 8-calowy tablet z ekranem dotykowym, który umożliwia użytkownikom dostosowanie ustawień samochodu, dostęp do systemu multimedialnego, telefonu, klimatyzacji i systemu nawigacji, a także: funkcję Mirror Screen.

Rezerwacja online lub bezpośrednio w siedzibie można dokonać w Wypożyczalni samochodów przy ul. Lipowej w Warszawie.  Po rezerwacji online otrzymasz meila z potwierdzeniem dostępności danego auta na wynajem, która jest stale monitorowana.

Wybierając usługi naszej wypożyczalni aut w Warszawie możecie mieć Państwo pewność, że z należytą starannością dbamy o wszystkie pojazdy, które są wizytówką naszej działalności. Będzie nam miło przedstawić indywidualną propozycję dostosowaną do Państwa oczekiwań.

         

';
TOP