wypożyczalnia samochodu Citroen C5 kombi w ofercie krótkoterminowej

Dane techniczne

Pojemność silnika2,0 cm3
Moc silnika140KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie9,0 l /100 km l/100 km
Pojemność bagażnika535 l l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
1 – 5 dni 200 zł/doba 350 km/doba
6 – 10 dni 190 zł/doba brak limitu
11 – 21 dni 180 zł/doba brak limitu
22 – 30 dni 150 zł/doba brak limitu
powyżej 30 dni 3000 zł/miesiac 5000 km/mc

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc 2200 zł/miesiąc 2500 km/miesią

Wynajem długoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
rok skontaktuj się skontaktuj się

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Citroen C5 kombi to esencja designu i innowacji technologicznych w tej klasie samochodów na wynajem. Widać to w śmiałych, dynamicznych liniach i niepowtarzalnej sygnaturze świetlnej zarówno z przodu, jak i z tyłu. Wewnątrz, poziomy komfortu i wszechstronności łączą się, tworząc wciągające i inspirujące miejsce dla każdego.

Citroen C5 kombi wie, jak zachować równowagę pomiędzy potrzebami motoryzacji rodzinnej a prawdziwą przyjemnością z jazdy. Teraz w naszej wypożyczalni samochodów Warszawa, jeszcze bardziej unikalny, posiada świeży, dynamiczny przód i śmiałe nowe tylne zderzaki. Podróże po Warszawie właśnie zyskały dodatkową nutę stylu i treści.

Wynajem aut w Warszawie płynnie nowoczesny

W szczególności wyróżnia się trzystopniowym znakiem rozpoznawczym Citroën. Dwie części przedniej kraty są oddzielone zderzakiem w kolorze nadwozia, a eleganckie reflektory mają ostre otoczenie.

Wykorzystując technologię, która tworzy głęboki efekt 3D, oszałamiające tylne światła są standardem Citroen C5 kombi. Są odważnym przykładem designu samochodu, który możesz wynająć z lotniska w drodze na wakacje. Citroen C5 kombi posiada stylowe 17-calowe, czarne koła. Citroen C5 kombi ma tylny czarny zderzak z chromowanym otoczeniem. Elegancko funkcjonalne i pięknie wykończone wnętrze zapewnia idealne środowisko dla każdego, aby odpocząć i cieszyć się podróżą. Każdy szczegół integruje się i dopasowuje płynnie. Elastyczny i modułowy Citroen C5 kombi jest idealny dla osób lubiących sportowy styl życia na świeżym powietrzu. Samochód z wypożyczalni polecamy specjalnie osobom, które lubią jasne i relaksujące, z silnym naciskiem na czysty komfort podróży, aby naprawdę zrelaksować się podczas jazdy. Kiedy podróżujesz jako rodzina, każdy chce mieć swoją własną przestrzeń i to jest dokładnie to, co Citroen C5 kombi zapewnia. Elegancko zaprojektowane, pięknie wykończone i inteligentne wnętrze to miejsce do relaksu i przyjemności z jazdy. Citroen C5 kombi posiada innowacyjne, praktyczne szczegóły i miejscem na wszystko. Szczęśliwa równowaga wszechstronności i najwyższej jakości. Wzornictwo i detale w każdym fotelu pokazują, jak daleko można osiągnąć komfort:

  • Fotele przednie wyposażone są w masaż elektryczny i regulowane podparcie z drewna
  • Przedni fotel pasażera posiada elektrycznie regulowany podnóżek
  • Przednie fotele wyposażone są w dodatkowe podparcie zagłówków

Citroen C5 kombi wykorzystuje luksusowe materiały, które świetnie wyglądają. Auto z naszej wypożyczalni samochodów doskonale demonstruje wiedzę o wnętrzu: przyjazne, jasne, przestronne i ciepłe, od momentu wejścia do środka - czuj się jak w domu.

 Citroen C5 do Państwa dyspozycji w wypożyczalni samochodów

Citroen C5 kombi zapewnia niezrównany poziom komfortu każdemu pasażerowi. Cztery główne elementy tworzą idealne środowisko jazdy:

  • niski poziomy hałasu,
  • przestrzeń wewnętrzna i wszechstronność,
  • intuicyjna i użyteczna technologia oraz
  • czysty, spokojny komfort na każdym kroku.

Dzięki połączeniu zaawansowanego zawieszenia z funkcją RELAX możesz cieszyć się bezwysiłkową równowagą pomiędzy przyjemnością jazdy a czystym wyrafinowaniem. Drugi rząd można szybko złożyć, aby stworzyć płaską, wolną od bałaganu przestrzeń ładunkową - nawet przedni fotel pasażera składa się, aby pomieścić naprawdę długie ładunki. Podróżując z przyjaciółmi i rodziną, każdy doceni, jak wiele miejsca na nogi ma do wykorzystania dzięki wydłużonemu rozstawowi osi.Citroen C5 kombi wykorzystuje przestrzeń kreatywnie, więc Ty też możesz. Pojemność bagażnika jest bardzo duża i wynosi 537 litrów, ale po złożeniu tylnych foteli rośnie do 630 litrów. Ponadto, możesz cieszyć się jedną z wielu użytecznych innowacji - zamykaną klapą tylną bez użycia rąk. Podejdź do samochodu a wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać dostęp do bagażnika, to przesunąć stopę przed czujnik zamontowany pod tylnym zderzakiem, klapa tylna otworzy się lub zamknie. Ładowanie stało się bezproblemowe.

Citroen C5 kombi to esencja designu i innowacji technologicznych w autach na wynajem. Widać to w śmiałych, dynamicznych liniach i niepowtarzalnej sygnaturze świetlnej zarówno z przodu, jak i z tyłu. Wewnątrz, nowe poziomy komfortu i wszechstronności łączą się, tworząc wciągające i inspirujące miejsce dla każdego.

W gamie aut osobowych proponowanych przez nas w ramach wynajmu samochodów znajdziecie Państwo modele i opcje stworzone z myślą o nowoczesnej, dynamicznej jeździe. Zapraszamy do naszej wypożyczalni aut w Warszawie, z przyjemnością przedstawimy szczegóły współpracy.

';
TOP