BMW 720 wynajem aut cenionych producentów na rynku światowym

Dane techniczne

Pojemność silnika1,6 cm3
Moc silnika116 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie4,4 l /100 km l/100 km
Pojemność bagażnika360 l l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
1 – 5 dni 200 zł/doba 350 km/doba
6 – 10 dni 190 zł/doba brak limitu
11 – 21 dni 180 zł/doba brak limitu
22 – 30 dni 150 zł/doba brak limitu
powyżej 30 dni 3000 zł/miesiac 5000 km/mc

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc 2200 zł/miesiąc 2500 km/miesiąc

Wynajem długoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
rok skontaktuj się skontaktuj się

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Śmiałość podbija każdą drogę z Wypożyczalnią samochodów w Warszawie. Gdy konkurencja jest sposobem na życie, drugi najlepszy nie jest opcją. Dlatego oferujemy BMW F 20, który wywiera wpływ za każdym razem i wszędzie. Połączenie agresji i zwinności, sportowego i wdzięku pozwala BMW F 20 z łatwością pokonać wszystkie wyzwania w Warszawie, podczas gdy kierowca i pasażerowie jeżdżą w niezrównanym komforcie.

Prawdziwe wyróżnienie w wypożyczalni samochodów z Warszawy

Dzięki przypominającej coupe linii dachu, lekkoatletycznym krzywiznom i fascynującym wyborom kolorystycznym, ten BMW F 20 zasługuje na każdą uwagę, jaką mu poświęcasz. Muskularne, rozpalone obudowy kół podkreślają charakter pojazdu, który szuka drogi w Warszawie poza utartymi szlakami. Autorytet projektu pozostawia je bez mowy. Podwójna kratka nerki wysyła charakterystyczny komunikat - a w modelu BMW F 20 ma dodatkową, ufną dominację. Wdzięczna linia dachu mieści większy panoramiczny dach księżycowy, zapewniając pasażerom widok jak żaden inny. To nie tylko wydajność rolę gra duch mocy. BMW F 20 jest zarezerwowany dla tych, którzy naprawdę chcą się wyróżnić. Dzięki układowi wydechowemu M Sport, 19-calowym kołom M z podwójnymi rozpieraczami oraz standardowo wyposażonym w hamulce M Sport Brakes, ten wytrzymały "łotr" jest gotowy na wszystko.

Wnętrze jest w pełni zgodne z duchem czasu

Witamy w drugim pokoleniu samochodów na wynajem w Warszawie. BMW F 20 szczyci się najnowszą technologią jazdy BMW. Standardowy system nawigacyjny BMW dostarcza wskazówek na 10,25-calowym ekranie dotykowym iDrive, a integracja Apple CarPlay zapewnia lepszą informację i rozrywkę. Dostępny wyświetlacz Head-up Display wyświetla istotne szczegóły jazdy bezpośrednio w zasięgu wzroku. Doskonałość w zasięgu ręki w łatwej zmianaie biegów. 8-biegowa sportowa automatyczna skrzynia biegów, zapewnia szybką zmianę biegów z dowolną prędkością - zwłaszcza w przypadku BMW F 20. Trzy ekscytujące tryby jazdy pozwalają dostosować reakcję pojazdu do prędkości samochodu. Bezprecedensowy gest w ruchach ręki. BMW F 20 posiada kontrolę gestów. Ta innowacyjna funkcja, dostępna w pakiecie Premium, umożliwia regulację głośności audio-nawigacyjnej, przyjmowanie i odrzucanie połączeń oraz interakcję z systemem iDrive za pomocą kilku prostych ruchów ręki.

Wszystko wyjątkowe w sportowej atmosferze

BMW F 20 łączy w sobie komfort i funkcjonalność w uderzającym wnętrzu. Podgrzewane fotele przednie i tylne oraz wentylowane fotele przednie są dostępne, aby zwiększyć komfort w kabinie na nierównych drogach Warszawy. Obierz idealny kurs z BMW Navigation, standardowo w zestawie krótkoterminowego wynajmu auta. Intuicyjny interfejs zawiera czuły ekran dotykowy i naturalne rozumienie języka map i inforozrywki - dzięki czemu można łatwo znaleźć wszystko - od tras do stacji radiowych. Wyświetlacz czołowy góra-dół, uzyskaj ważne informacje o jeździe - i zobacz, co nadchodzi - dzięki dostępnemu wyświetlaczowi Head-up Display. Ważne dane z jazdy są wyświetlane bezpośrednio na przedniej szybie, a wielokolorowy wyświetlacz jest o 75 procent większy niż wcześniej. Bezprzewodowe ładowanie i hotspot WiFi dostępne w Warszawie jako:

  • wynajem krótkoterminowy,
  • wynajem długoterminowy.

Opcjonalna kieszeń na ładowarkę w centralnej konsoli zapewnia indukcyjne ładowanie bezprzewodowe dla kompatybilnego smartfonu. Pokładowy punkt dostępu do sieci WiFi umożliwia łatwe łączenie się pasażerom. Z każdego kąta i z każdego miejsca. Zdalny widok 3D, część opcjonalnego widoku Surround View z funkcją 3D View, umożliwia zdalny podgląd pojazdu w aplikacji BMW Connected App - dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje BMW znajduje się w bezpiecznym otoczeniu i w miejscu, w którym je pozostawiłeś.

Wynajem samochodów w Warszawie z silnikiem o dużej mocy

Najnowsza ewolucja w wypożyczalni samochodów potężnego 4-cylindrowego TwinPower Turbo z silnikiem liniowym BMW. Pojemność zaledwie 2,0 litra i moc 248 KM. Maksymalny moment obrotowy 258 lb-ft osiągany jest już przy 1450 obr/min, co zapewnia silny ciąg, który wraca od samego początku i trwa aż do 4800 obr/min. Lekki i płynnie pracujący, wyposażony w wielokrotnie nagradzane technologie BMW High Precision Direct Injection, Valvetronic i Double-VANOS. xDrive, inteligentny system napędu na wszystkie koła BMW: W połączeniu z Dynamic Stability Control system napędu na wszystkie koła BMW xDrive monitoruje warunki na drodze. Po wykryciu nadmiernego poślizgu, inteligentnie wysyła moc do koła z najpewniejszą stopą, poprawiając trakcję i zapewniając neutralne, czułe prowadzenie. Kontrola wydajności zaskakuje w naszych autach na wynajem. Automatyczna korekta podsterowności i nadsterowności dzięki zastosowaniu indywidualnej siły hamowania właściwej dla danego koła. Rezultatem jest optymalna zwrotność i agresywna zdolność do skręcania nawet przy najostrzejszych manewrach. Specyficzne osiągi dają komfort na drodze, jak i w trudnym terenie w Warszawie i okolicy.

   
';
TOP