wynajem aut szczecin rodzinom, osobom prywatnym, firmom

Dane techniczne

Pojemność silnika2,0 cm3
Moc silnika177 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie4,9 l /100 km l/100 km
Pojemność bagażnika490 l l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
1 – 5 dni 200 zł/doba 350 km/doba
6 – 10 dni 190 zł/doba brak limitu
11 – 21 dni 180 zł/doba brak limitu
22 – 30 dni 150 zł/doba brak limitu
powyżej 30 dni 3000 zł/miesiac 5000 km/mc

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc 2200 zł/miesiąc 2500 km/miesią

Wynajem długoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
rok skontaktuj się skontaktuj się

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Audi A4 jest dużym i wygodnym samochodem rodzinnym z autosegmentu B. Wymiary większe, niż w przypadku aut kompaktowych pozwalają swobodnie czuć się we wnętrzu pojazdu, który mimo tak dużej przestrzeni prezentuje się jako zwinny i odpowiedni na każdą drogę. Wydłużona linia nadwozia typu kombi została również odpowiednio sprofilowana.

 Pojazd jest dostępny w naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie po wcześniejszym uzgodnieniu optymalnego dla Państwa terminu. Udzielimy wszelkich informacji na temat funkcji oraz wyposażenia, możemy także zaproponować opcję podstawienia auta na lotnisko.

 Klasyczna stylistyka nadwozia zawsze na czasie

 Karoseria auta wygląda dobrze i profesjonalnie bez cech przerysowania. Elementy charakterystyczne podkreślają elegancki charakter wozu i można do nich zaliczyć chromowane listwy wokół bocznych szyb, chromowaną obwódkę maskownicy oraz bezpretensjonalny kształt przednich świateł.

 Silnik Diesla o mocy 177 KM w połączeniu z manualną skrzynią biegów pozwala oszczędnie gospodarować paliwem również podczas dynamicznej jazdy. Zawieszenie zostało skonstruowane tak, aby niwelować wszelkie nierówności drogi. Pomocne są zwłaszcza stabilizatory poprzeczne oraz tylna kolumna resorująca.

 Bogate wnętrze Audi A4 z profesjonalnej wypożyczalni aut

 Materiały wykończeniowe przedniej części auta to wysokiej trwałości plastik deski rozdzielczej oraz delikatnie gumowana farba na przyciskach panelu sterowania. Logiczne rozmieszczenie przycisków sprawia, że mimo dużej ich ilości obsługa poszczególnych funkcji jest prosta oraz intuicyjna. Tradycyjne zegary zostały zastąpione przez wyraziste elektroniczne wyświetlacze.

 Model dostępny w naszej wypożyczalni aut w Warszawie z wysokiej klasy funkcjami usprawniającymi prowadzenie, zachęca do podróżowania standardowymi atutami. Zaliczyć do nich można bezkolizyjne rozmieszczenie rzędów siedzeń oraz. Dużą pojemność bagażnika charakterystyczną dla aut typu kombi można jeszcze zwiększyć do 1184 l składając tylne siedzenia.

 Korzystny cennik wynajmu samochodów

 Dbamy o to, aby cennik wynajmu samochodów był dostosowany do możliwości i oczekiwań naszych klientów, a także aktualizowany niezwłocznie przy zmianach warunków wynajmu danego auta. Wybierając nasze usługi w Warszawie macie Państwo pewność czytelnych zasad współpracy.

 Komfort korzystania z wypożyczalni aut na wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy lub długoterminowy dotyczy możliwości poruszania się samochodem wybranej klasy bez konieczności inwestowania w jego zakup. Zapraszamy, warto sprawdzić wszystkie trzy warianty wynajmu.

';
TOP