Czym charakteryzuje się nowoczesna wypożyczalnia samochodów

Czym charakteryzuje się nowoczesna wypożyczalnia samochodów

W każdym większym mieście znajdziemy co najmniej kilka firm oferujących wynajem auta. Wypożyczalnia samochodów stała się dość powszechnym sposobem na zarabianie pieniędzy, szczególnie w miejscach atrakcyjnych turystycznie. Jednak po czym poznamy nowoczesną wypożyczalnię? Przede wszystkim po dbałości o klienta. Naturalnie, jest ona wieloetapowa, a rozpoczyna się już od pierwszego kontaktu z pracownikiem wypożyczalni aut.

Obsługa klienta rzecz jasna

Przyjeżdżamy autem do warsztatu samochodowego i odnosimy wrażenie, że żaden z pracowników nie jest nami zainteresowany- przecież każdy jest zajęty. Mechanik po szybkiej diagnozie ocenia zakres napraw i cenę. Następnie termin się wydłuża, a na koniec okazuje się, że płacimy znacznie więcej, niż było ustalone- do tego nie wszystkie usterki zostały usunięte. Z pewnością każdy właściciel auta spotkał się z takim przypadkiem. Sytuację taką łatwo można przenieść na realia wypożyczania samochodu.

czym charakteryzuje sie nowoczesna wypozyczalnia samochodow w warszawie

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA

Jeśli już po pierwszym kontakcie z pracownikiem wypożyczalni doświadczamy niemiłego uczucia, że wszystkie inne sprawy są ważniejsze niż klient i jego prawidłowa obsługa to od razu powinniśmy być ostrożni. Jako osoba wypożyczająca auto mamy prawo do poznania wszystkich szczegółów wynajmu już przez telefon. Mamy również prawo nie wiedzieć nic o procesie wypożyczania, użytkowania oraz zdawania samochodu. Wszystko powinno być nam bardzo dokładnie wytłumaczone. Poza tym pracownik nowoczesnej wypożyczalni wykaże się własną inicjatywą i pomoże w doborze właściwego auta, opcji dodatkowych i ubezpieczeń.

Czym charakteryzuje się nowoczesna wypożyczalnia samochodów

Rzecz jasna, bycie zbyt roszczeniowym nie jest wskazane, jednak powinniśmy pamiętać, że to my płacimy za usługę i my wymagamy.

Wybór

Każdy ma indywidualne potrzeby odnośnie do wynajmu auta. Tyczy się to zarówno samej klasy samochodu, jak i okresu wypożyczenia czy opcji dodatkowych. Dobra wypożyczalnia samochodów zaoferuje nam szeroką gamę wyboru w tych materiach.

Wybór samochodu jest niewątpliwie podstawową kwestią. Znacznie łatwiej znajdziemy auto odpowiadające naszym potrzebom w firmie, która posiada w swojej ofercie samochody od segmentu A (małe miejskie)  aż do segmentu F (luksusowe).  W nowoczesnej wypożyczalni znajdziemy też busy, zarówno te, które zapewnią transport większej ilości osób, jak i te, które przewiozą nam spory ładunek. Rzeczą jasną jest to, że wszystkie auta muszą być w świetnej kondycji, gotowe do niezwłocznej jazdy.

Kolejnym aspektem jest długość wynajmu. Najczęściej spotykany podział to:

  • Wynajem krótkoterminowy
  • Wynajem średnioterminowy
  • Wynajem długoterminowy

Ich dokładna długość jest już zróżnicowana, jednak generalizując wynajem krótkoterminowy można liczyć w dniach, średnioterminowy w miesiącach, a długoterminowy w latach.

Zainteresujmy się też dodatkowymi ubezpieczeniami i zastanówmy się, czy nie są nam potrzebne. Powinniśmy zostać dokładnie poinstruowani co zawiera nasze ubezpieczenie, a wszystkie warunki  winna zawierać umowa wynajmu samochodów.

Wypożyczalnia samochodów i promocje

Wiadomo, że promocja jest najlepszym sposobem na przyciągnięcie klienta. Jednak często okazuje się, że możemy z niej skorzystać po prostu przy okazji.

Przykujmy szczególną uwagę do promocji, które w praktyce powodują, że wydamy więcej pieniędzy, a bogata oferta, z której skorzystamy (po obniżonej przecież cenie) nie jest nam wcale niezbędna. Nowoczesna wypożyczalnia zaoferuje nam promocje, które są faktycznie użyteczne i trafiają w potrzeby klientów. Przykładem może być tu podstawienie pojazdu gratis czy wynajem auta bez kaucji.  Korzystając z takich promocji nie jesteśmy naciągani na bogatsze oferty, a wręcz oszczędzamy.

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów będzie zatem przede wszystkim dbała o klienta, który zadowolony z usługi z pewnością wróci do niej, w niedalekiej przyszłości, po kolejne auto.

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

VIEW ALL
TOP